آموزش کاشت بذر هندوانه سفید و بذر هندوانه زودرس

بهترین زمان برای کاشت بذر هندوانه از اواخر بهار تا اوایل تابستان یا زمانی که دمای خاک به 70 درجه یا بالاتر می رسد، می باشد. اما به طور کلی در دو زمان میتوان بذرهای هندوانه خارجی را کاشت. در فصل پاییز و در فصل بهار میتوان بذرهای هندوانه را کاشت. بذر هندوانه به راحتی و به سرعت جوانه می زند و نهال ها معمولاً به خوبی پیوند می شوند، بنابراین نیازی به نشاء گذاری آنها در گلدان یا سینی بذر نیست.

وقتی هوا به اندازه کافی گرم شد، یک نقطه با آفتاب کامل انتخاب کنید تا بذر هندوانه خود را بکارید. برای اینکه گیاهان شما فضای کافی برای رشد داشته باشند، بذرها را در فاصله 3 تا 5 فوت از هم جدا کنید و بذرهای هندوانه را در یک خاک غنی از مواد مغذی بکارید.
بذرها را در عمق 1 اینچ بکارید و آنها را خوب آبیاری کنید تا جوانه بزنند.

انواع بذرهای هندوانه:

  1. هندوانه چارلیستون گری که به هندوانه سفید معروف است.
  2. شوگر بیبی یا هندوانه سیاه
  3. بذر هندوانه کریمسون سوئیتکه همان هندوانه های خطی هستند که خود دو نوع هستند. انواع آن هندوانه گرد و بیضی هستند که هندوانه گرد طرفدار بیشتری دارد.

بهترین نوع بذر خیار!

آموزش کاشت بذر هندوانه

راهنمای کاشت بذر خربزه

هندوانه ,بذر ,کاشت ,بذرهای ,بکارید ,میتوان ,بذر هندوانه ,بذرهای هندوانه ,کاشت بذر ,را در ,میتوان بذرهای ,میتوان بذرهای هندوانه

مشخصات

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

younesalone ترازو عاشقانه های ماندگار ساعت مچی طرح گل گلی زنانه دخترانه 2020 pezeshkman چاپ انواع استیکر تبلیغاتی sahraha soobool مطالب اینترنتی thacyhiri